KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797043
nr 1479 7043
Fabian Lundqvist
(1913-1989), Sverige
Oljemålning, Kvinnor. Signerad. Olja på duk, 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 57x49 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:16:12
1.000 kr
1.100 kr